4-11 mars 2012
4 mars Ankara, 6 mars Izmir, 10-11 mars istanbul

ŞİMDİ SIRA SENDE!

Yurtdışında okuma sırası artık sizde! Yepyeni ufuklar keşfetmeniz ve bu farklı deneyime ilk adımı atabilmeniz için Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları sizi dünya okullarıyla buluşturuyor.

MUTLAKA KATILMALISINIZ!

Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları, bu Mart ayı döneminde geleceğinizi şekillendirirken eğitim hayatınızı daha zevkli ve ilginç kılmak için yepyeni bir kapı aralıyor!

Siz de kariyerinize güzel başlamak istiyor ve geleceğinizi tesadüfe bırakmak istemiyorsanız, hayal ettiğiniz okulla birebir görüşerek mülakat yapabilme şansı bularak bir adım daha öne geçmek ve burs imkânlarını değerlendirebilmek için; daha önce Türkiye’ye gelmemiş önemli okulların da temsilciliklerinin katılacağı bu fuarı sakın kaçırmayın!

NEREDE?

4 Mart 2012’de Ankara’da start alacak Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları, yurtdışındaki çeşitli üniversite ve dil okullarıyla öğrencileri başkentin merkezi bir konumunda yer alan Ankara HiltonSA’da ağırlayacak.  Edufairs, 6 Mart 2012 tarihinde İzmir’in en önemli ve merkezi otellerinden Swissotel Grand Efes’te gençleri ve ailelerini dünyanın saygın okullarıyla buluşturacak. Fuarın Bursa ayağı ise 8 Mart 2012 tarihinde Bursa Almira Otel’de gerçekleşecek. Edufairs Yurtdışı Eğitim Fuarları 10 ve 11 Mart 2012 tarihlerinde Hilton İstanbul’da gerçekleşecek fuarla büyük bir organizasyona ev sahipliği yaparak son bulacak. 

NELER VAR?

Edufairs dünyanın her yerinden üniversite, kolej, dil okulları, yaz okulları ve çeşitli eğitim temsilciliklerini ağırlayarak öğrencilere gerçek anlamda uluslararası bir organizasyon ortamı sunacak. Fuar süresince öğrenciler, diledikleri okulların yetkilileriyle yüz yüze görüşebilecek ve ilgilendikleri ülkenin eğitim şartlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilecekler. Ayrıca en seçkin okulların temsilcileri tarafından fuar kapsamında düzenlenecek seminerlere katılma imkânı elde edecekler.

Tüm fuarlarımız ücretsiz ve halka açık olarak, 13:00-18:00 (Bursa 13.00 – 17.00) saatleri arasında ziyaret edilebilir. Katılımcıları; sürpriz hediyeleri, burs ve çeşitli etkinlikleri www. edufairs.com.tr adresinden takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için info@edufairs.net adresinden veya 0 212 256 6358 numaralı telefondan bize ulaşın.

 

SOSYAL MEDYA’DA EDUFAIRS

 

Yurtdışından eğitim haberleri, ödüllü yarışmalar, burs veren kurumlar, indirimli okullar…Hepsi bu sayfalarda. Sen de takip et, sen de kazan!

 

   facebook.com/Edufairs

 

   twitter.com/edufairs