« n+i » ağı 2012-2013 eğitim yılı öğrenci alımı açılış duyurusu

 
« n+i » ağı 3 Eylül 2012 tarihinden itibaren 2012-2013 eğitim yılı için güncellenmiş web sitesi www.nplusi.com üzerinden öğrenci alımlarına başlayacaktır.

« n+i »  ağı  2012-2013 eğitim yılı öğrenci alımı açılış duyurusu

 « n+i »  ağı  3 Eylül 2012 tarihinden itibaren 2012-2013 eğitim yılı için güncellenmiş web sitesi www.nplusi.com üzerinden  öğrenci alımlarına başlayacaktır. 

Yeniliklerden bahsedecek olursak :

. Turistik geziler, banka hesabının açılması, konferanslar  ve bu gibi detayları içeren her zamanki 4 günlük VIP karşılamamızla birlikte eğitim merkezlerine doğrudan transferi içeren normal ağırlanma ile okulların ve öğrencilerin ihtiyaçlarına en uygun şekilde hazırlanan Fransa’da özel ağırlanma

. Uygulamalı mühendislik eğitimleri

. Bir doktora programı

Kayıtlar 1. oturum (Eiffel bursu adayları vb.) için 18 Kasım 2012’de,  2. oturum için 17 Mart 2013’de sona erecektir.

21 Nisan 2013’de bitecek 3. oturum fransızcalarını B2 seviyesinde belgeleyebilecek dolayısıyla yaz aylarındaki fransızca derslerinden muaf olup eylül ayında Fransa’ya gidebilecek öğrencilere ayrılacaktır.

Öğrenciler  tekliflere 1. oturum için 14 Aralık 2012’de, 2. Oturum için 12 Nisan 2013’de online olarak ulaşabileceklerdir.

2012 yılında,  « n+i »  ağındaki okullar 200 üzerinde yabancı öğrenciyi ya bir mühendislik diploması için veyahut ulusal bir yüksek lisans için ağırlayacak.

CDEFI  (Fransız Mühendislik Okulları Başkanları Konferansı ) ile işbirliğini güçlendiren « n+i »  ağı bundan böyle çift diplomalı yüksek lisans program antlaşmaları önerebilecek hatta ortak üniversitelerle bilim ve teknoloji  alanında yüksek lisans programları kurmaya imkan tanıyacak pedagojik mühendislik programları da.

Üniversite işbirliği, SCAC (İşbirliği ve Kültür Etkinlikleri Servisi ), Fransız Kültür Merkezleri,  Alliances Française ve özellikle Campus France merkezleri yle olan ortaklıklar sayesinde « n+i » ağı 100'den fazla ülkede mevcut. « n+i » ağının teklifleri yüksek lisans ve doktora seviyesinde diplomatların yetiştirilmesinin desteklenmesi yönünde fransız politikasıyla uyumludur. Öğrencilerin başarı şansı dilsel, kültürel ve metodolojik (teklif n + i, kültürel, dilsel ve metodolojik entegrasyon paketleri « n+i »  ağının güçlü noktalarıdır) güçlendirilmektedir.

Bilgi için : contact@nplusi.com