CampusFrance AKARE eğitim fuarlarında
23-25 Ağustos 2011
AKARE SALON DES UNIVERSITES A L'ETRANGER ET COURS DES LANGUES 23 AOUT, mardi/ Ankara- Sheraton Hotel / 14h00 –19h00 25 aout, jeudi /İstanbul-The Marmara Hotel/14h00 –19h00

 

AKARE YURTDIŞI ÜNİVERSİTE VE DİL OKULLARI FUARI

 

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, dil eğitimi düşünen ve 2011 Eylül kayıt dönemine yetişmek isteyenler için kaçırılmayacak fırsat! Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı adı altında 23 Ağustos’da Ankara Sheraton’da ve 25 Ağustos’da İstanbul The Marmara Otel’de düzenlenecek organizasyonda, dünyanın saygın okulları 2011 Eylül dönemi için son kayıtlarını alacak, son başvuruları kabul edecek.

 

Amerika ve İngiltere ağırlıkta olmak üzere çeşitli ülkelerden üniversite ve dil okulları kayıt yetkililerinin yer alacağı bu eğitim organizasyonu her iki şehirde de saat 14:00’de başlayıp, 19:00’a kadar sürecek…

 

ÜNİVERSİTE SINAVININ ALTERNATİFİ YURTDIŞINDA EĞİTİM!

 

Üniversite sınavına giren 1,5 milyon öğrencinin umudu sınav sonuçlarında. Artık yurtdışında eğitim öğrencilerin en az yurtiçindeki özel üniversiteler kadar ilgi gösterdikleri bir konu. Yurt içine göre daha düşük maliyetlerle, yurtdışında istedikleri eğitimi almaları mümkün. 

 

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı’nda yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler ve başvurularını kabul edecekler.

 

ERKEN GEL HEDİYENİ KAP!

 

23 Ağustos’ta Ankara ve 25 Ağustos’ta İstanbul’da yapılacak Akare Yurt Dışı Eğitim Fuarı, sürpriz hediyeler kazandırıyor. Her şehirde fuar alanına erken gelen öğrenciler sürpriz hediyeleri kazanma şansını yakalayacak. Ayrıca 2 kişi İngiltere’de dil eğitim bursu kazanacak. Kapıda beklememek ve bu ayrıcalıkları kazanmak için tek yapılması gereken ise, www.akare.com.tr adresinden online davetiye almak!

 

AKARE YURTDIŞI ÜNİVERSİTE VE DİL OKULLARI FUARI

TARİH 

YER 

SAAT 

23 Ağustos, Salı

Ankara- Sheraton Otel

14:00 –19:00

25 Ağustos, Perşembe

İstanbul-The Marmara Otel

14:00 –19:00

 

Giriş ücretsizdir. 

 

Akare Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Fuarı’nda ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular :

  • Lisans Porgramları
  • Yüksek Lisans Programları
  • Dil kursları
  • Uluslararası Sertifika ve Diploma Programları
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Kursları : TOEFL, IELTS, GRE.
  • Doktora Programları
  • MBA Programlari

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresse:
Ankara Sheraton Hotel /İstanbul-The Marmara HOtel
Ankara-Istanbul
Turquie