11-16 octobre 2011
Salon d'étudiant d'AKARE

  

TÜRKİYE’DE BİR İLK!

YURTDIŞINDAN 250’DEN FAZLA ÜNİVERSİTE VE DİL OKULU AYNI ÇATI ALTINDA!

 

2001 yılından beri dünyanın saygın okullarını gençlerle buluşturan

“Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları” 11 Ekim İzmir, 13 Ekim Ankara ve 15-16 Ekim tarihlerinde ise İstanbul’da gerçekleşecek Türkiye’nin en büyük eğitim organizasyonu ile farklı ülkelerden üniversite, sertifika ve dil okullarını biraraya getiriyor.

 

Yurtdışında üniversite, master, sertifika, MBA, lise veya dil eğitimi almak isteyenler için düzenlenenAkareYurdışı Eğitim Fuarları sayesinde yurtdışında eğitim görmek isteyenler doğrudan bilgi almanın rahatlığına ve okulların kayıt yetkilisi ile yüz yüze görüşmenin avantajına sahip olacak.

 

Özellikle Amerika, İngiltere, Avustralya, Fransa ve İtalya okullarının ağırlıklı olarak bulunacağı fuarlarda üniversite, kolej, sertifika ve dil okulları yer alacak. Yabancı eğitim kurumlarının temsilcileri, fuar boyunca gelecek binlerce kişiye, okul ücretleri, giriş ve başvuru şartları, yurtdışında yaşam koşulları, ülkelerinin eğitim sistemleri hakkında her türlü bilgiyi vererek, çeşitli alanlarda eğitim görmek isteyenlerin bütün soru işaretlerini giderecekler.

 

Sadece 1 gün için! Dünya MBA ve Yüksek Lisans Fuarı ile Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları aynı çatı altında!

15 Ekim Cumartesi günü Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları 120 okulu ile beraber HiltonConvention salonunun giriş katında İstanbul fuarına başlarken, aynı anda dünyanın en büyük ve önemli eğitim fuarı olan Dünya MBA ve Yüksek Lisans Fuarı alt katta kapılarını açacak. Hilton’a gelen herkes iki fuardaki toplam 250 okulu gezebilecek. SDA Bocconi, Boston University, Brandeis, Cambridge University, Carnegie Mellon, Cornell, Duke, ESADE, Georgia State, GrenobleEcole de Management, HEC, HofstraUniversity, IE, ImperialCollege Business School, INSEAD, Johns Hopkins University, London Business School, London School of Economics, Loyola, McGill, NYU Tisch, Pepperdine, SOAS, UCL, University of California, University of Maryland, University of Nottingham gibi çok önemli okulların kayıt yetkilileri sizlerle görüşebilmek için Hilton Otel’de olacak.

 

10. Yıla Özel 25 Kişiye Yurtdışı Eğitim Bursu

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları bu sene 10. Yılını kutluyor. Yıllardır Türkiye’deki en büyük ve kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonu gerçekleştiren Akare Fuarcılık, 10.yılı şerefine fuar ziyaretçilerinden 25 kişiye 1 aylık dil eğitimi bursu veriyor. Bütün bu imkanlardan ve diğer sürprizlerden faydalanabilmek için tek yapılması gereken ise  www.akare.com.tr adresinden online davetiye alıp, fuara gelmek.

 

Fuara katılanlara ücretsiz seminer imkanı

Yüz yüze görüşmelerin yapıldığı fuar ile aynı anda, farklı bir salonda devam edecek seminer programlarında ise uzmanlar, yurtdışında üniversite eğitimi ve başvuru şartları, vize, burslar, ülkelere göre eğitim sistemleri, yurtdışında dil eğitimi gibi çeşitli konularda bilgilendirmeler yapacak.

 
Fuar Takvimi/Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları

TARİH 

YER 

SAAT 

11 Ekim, Salı

İzmir- Hilton Otel

12:00 –17:00

13 Ekim, Perşembe

Ankara Rixos Grand Otel

12:00 –17:00

15 – 16 Ekim Cumartesi, Pazar

İstanbul Hilton Otel

12:00 –17:00

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda ziyaretçilerin bilgi alabileceği konular :


  • LisansPorgramları
  • YüksekLisansProgramları
  • Dilkursları
  • UluslararasıSertifikaveDiplomaProgramları
  • MBA Programları
  • DoktoraProgramları
  • İşİngilizcesİ
  • SınavHazırlıkKursları 
  • Lise Eğitimi
  • Yaz Okulları, Staj Programları
Adresse:
Istanbul, Ankara, Izmir
Turquie